Podpora prodeje a časté otázky

Video průvodce Návod k použití Firmware Záruka / výměny Poprodejní servis Časté otázky

Video průvodce

Aktualizace FishSpy firmware

Již brzy...

Informace o záruce

Na všechny kamery FishSpy se pro vaše pohodlí vztahuje záruka 12 měsíců na výrobní vady nebo defekty. Záruka se nevztahuje na jakékoli poškození způsobené, mimo jiné, (průsakem vody po nedokonalém zabezpečení víčka, násilném utažení těsnicího kroužku, nárazem na tvrdý povrch, jako je například kámen nebo strom) nebo přirozeným opotřebováním.

Společnost Total Fishing Gear nenese žádnou odpovědnost z náhodné nebo následné škody způsobené zneužitím výrobků FishSpy nebo jeho příslušenství.

IPokud dojde k nepravděpodobné události a u výrobku FishSpy se během 12 měsíců od zakoupení vyskytne závada, pak nás při nejbližší příležitosti kontaktujte na telefonní lince 0871 911 7045 (při volání ze zámoří +44 1874 612778), nebo napište podrobnosti o závadě do emailu a pošlete jej na adresu info@fishspy.com. Pokud závadu nelze vyřešit na dálku, pak vám bude přiděleno RMA číslo, pomocí kterého můžete zaslat výrobek ke kontrole přímo naší společnosti (pokud žijete ve Spojeném království), nebo do místa nákupu v případě zákazníků mimo Spojené království. Ujistěte se, že k doručení zpětné zásilky použijete pojištěné služby s možností sledování zásilky.

Upozornění: Přístroj FishSpy NENÍ určený pro použití ve slané vodě, používání ve slané vodě přístroj FishSpy poškodí a zneplatní záruku.

Vrácení zboží

Nepoužité zboží v originálním obalu je možné vrátit do 14 dnů po zakoupení přímo naší společnosti nebo do místa zakoupení.

Pokud jste si přístroj FishSpy zakoupili přes distributora a přejete si výrobek vrátit, pak jej budete muset vrátit tam, kde jste jej původně zakoupili. Pokud si přejete nechat provést výměnu nebo opravu zařízení, postupujte podle výše uvedených pokynů.

V případě, že jste svůj přístroj FishSpy zakoupili přímo od nás, pak po přijetí a kontrole přístroje FishSpy zařídíme vrácení peněz.

Informace požadované při vrácení vašeho přístroje FishSpy

Do zásilky prosím přiložte kopii originální účtenky nebo faktury. Uveďte také RMA číslo, které jsme vám přidělili, a dále uveďte, zda žádáte o výměnu nebo jinou službu. Tak získáme informace potřebné k přesnému a co nejrychlejšímu vrácení zboží. Po příjmu zboží provedeme kontrolu výrobku a ověříme, zda odpovídají našim požadavkům.

Pamatujte prosím, že za náklady na poštovné v případě vrácení je zodpovědný zákazník (rozhodně používejte sledovanou zásilku) a že zboží musí být nepoužité a v originálním stavu. Náklady na doručení nového přístroje hradí naše společnost, s výjimkou objednávek mimo Spojené království. Vyhrazujeme si právo odmítnout jakýkoli vracený výrobek, který nesplňuje výše uvedené požadavky.

Poprodejní servis

Dodržování těchto tipů a triků vám pomůže udržet vaši kameru FishSpy ve skvělém stavu a vždy připravenou na další rybářské dobrodružství.

Vždy řádně opláchněte jakýkoli písek nebo kamínky, obzvlášť v okolí bezpečnostní matice a silikonového kroužku.

Kryt čočky očistěte jemným hadříkem, například hadříkem na čištění brýlí; nejdříve zkontrolujte, zda je hadřík čistý, aby nedošlo k poškrábání čočky.

V případě, že došlo k průsaku vody do uzavřené části kamery FishSpy, nechte ji uschnout na vzduchu a nevystavujte ji teplotám nad 50 stupňů Celsia, nenabíjejte ji ani nepřipojujte USB kabel, dokud se zcela nevysuší.

Skladujte jen v případě, že došlo k vysušení zbytků vody a kamera je úplně suchá.

Baterie kamery FishSpy je dobré nechat nejprve zcela vybít a až poté je připojit k nabíječce, tím nejenže zlepšíte výkon baterie při používání kamery FishSpy, ale zároveň prodloužíte celkovou životnost baterií.

Vaše kamera FishSpy byla navržena tak, aby pohlcovala nárazy při vhození do vody, dávejte však pozor, aby kamera nenarazila do tvrdých předmětů, jako jsou kameny nebo stromy, na poškození tohoto druhu se totiž záruka nevztahuje.

Jak dlouho baterie vydrží?

Baterie vydrží až 3 hodiny při přenášení živého obrazu na vaše přenosné zařízení a současného natáčení video záznamu.

Jak dlouhý video záznam mohu pořídit?

Kamera FishSpy obsahuje zabudovaný harddisk, který pojme až 7 hodin videa. Toto video lze pomocí USB kabelu přesunout na libovolné zařízení. Videa uložená přímo na FishSpy lze spravovat / mazat pomocí aplikace FishSpy nebo kontrolní obrazovky.

Jak dlouho se baterie nabíjí?

Kameru FishSpy lze nabíjet přes USB kabel a úplné nabití trvá 3 hodiny.

Jak mohu kameru FishSpy připevnit na vlasec a co se stane, kdyby se uvolnila?

Kamera se na vlasec připevní stejným způsobem jako marker plovák, zařízení FishSpy je vybaveno 1 boomem. Doporučujeme použít minimálně 22,6kg (50librovou) pletenou šňůru spolu s boomem FishSpy. Tím zabráníte uvolnění zařízení. Pokud dojde k nepravděpodobné situaci a kamera FishSpy se odpojí od šňůry, neztrácejte naději - kamera plove, takže ještě není vše ztraceno.

Jak FishSpy funguje v kalných vodách?

Kamera FishSpy používá vysoce kvalitní čočky a senzory použitelné při nízké hladině osvětlení, takže uvidíte více, než co byste mohli spatřit prostým okem. Hloubka a světlo mohou ovlivnit vaše schopnosti rozeznání detailů, takže pokud je voda velmi zkalená nebo silně zabarvená, můžete kameru FishSpy ponořit až na dno a tak získat lepší obraz vaší návnady nebo vodního dna. Poté, co se FishSpy vrátí na hladinu vody lze toto video na dálku přehrát. Pro lepší představu se podívejte na následující video, které ukazuje FishSpy v akci při zhoršené viditelnosti.

Jak mohu přehrát záznam, který byl pořízen na vodním dně?

Nejprve spusťte kameru FishSpy na vodní dno, pořiďte video záznam, a poté vraťte kameru FishSpy zpět na hladinu. Jakmile je kamera FishSpy zpět na vodní hladině, můžete se k ní znovu připojit a použít funkci zpětného přehrání pro zhlédnutí záznamu.

Na kterých zařízeních mohu sledovat živý záznam?

Použít lze jakékoli přenosné zařízení, které podporuje funkci wi-fi a dokáže přehrávat videa. Chytré telefony, tablety a notebooky se systémem Android lze k zařízení FishSpy připojit automaticky přes prohlížeč (například Google Chrome), zatímco pro zařízení značky Apple je v App Store k dispozici aplikace zdarma. Důrazně doporučujeme použití nejnovějších aktualizací operačních systémů vašeho zařízení.

Potřebuji pro práci s FishSpy internetové připojení nebo telefonní signál?

Ne. Zařízení FishSpy generuje svůj vlastní wi-fi signál, který může vaše přenosné zařízení přijmout. Telefonní signál ani přístup na internet není potřeba.

Je možné zařízení FishSpy použít ve slaných vodách?

Přístroj FishSpy NENÍ určený pro použití ve slané vodě, používání ve slané vodě přístroj FishSpy poškodí a zneplatní záruku.

Jak hluboko mohu FishSpy ponořit?

Zaručeny jsou ponory do hloubky do 10 metrů.

Jaký je dosah přístroje FishSpy?

Zařízení se systémem Android disponují dosahem až 100 metrů, zařízení Apple mají standardní dosah 60 metrů, který lze pomocí prodlužovače dosahu rozšířit až na 100 metrů (pro více informací viz stranu příslušenství). Běžný pracovní dosah může být ovlivněný špatným počasím a vysokými vlnami. Pro příjem co nejlepšího dosahu je důležitým faktorem výška přenosného zařízení, proto doporučujeme použití našeho držáku na mobilní zařízení. Kamera FishSpy obsahuje „pěnový“ kroužek (součást balení kamery), který při použití kamery na vzdálenost nad 30 metrů doporučujeme nasadit.

Jak mohu kameru FishSpy připevnit na vlasec a co se stane, kdyby se uvolnila?

Kamera se na vlasec připevní stejným způsobem jako marker plovák, zařízení FishSpy je vybaveno 1 boomem. Doporučujeme použít minimálně 22,6kg (50librovou) pletenou šňůru spolu s boomem FishSpy. Pokud dojde k nepravděpodobné situaci a kamera FishSpy se odpojí od šňůry, neztrácejte naději - kamera plove, takže ještě není vše ztraceno.

Jakou má kamera FishSpy hmotnost?

Kamera váží 90 gramů, což je obdobná hmotnost jako hmotnost velkého marker plováku.

Jaké je rozlišení snímků?

Kamera FishSpy vytváří snímky s rozlišením 640 x 480. Tím vytváří optimální kombinaci kvalitního obrazu a životnosti baterie při živém přenosu obrazu na přenosné zařízení.

Jak mohu dohledat záznamy svých akcí?

Kamera FishSpy obsahuje funkci "akčního štítku", kterým si můžete označit akční momenty přímo během dění, a později si je můžete snadno a rychle dohledat, aniž byste museli kontrolovat hodiny a hodiny záznamů.

Disponuje zařízení FishSpy zvukem?

Ne, pod vodou není moc zvuku k záznamu, a naší prioritou byla maximalizace životnosti baterie, která udrží FishSpy v akci.

Jak je poskytována záruka?

Na všechny kamery FishSpy se pro vaše pohodlí vztahuje záruka 12 měsíců na výrobní vady nebo defekty. Záruka se pochopitelně nevztahuje na jakékoli poškození způsobené, mimo jiné, průsakem vody po nedokonalém zabezpečení víčka, násilném utažení těsnicího kroužku, nárazem na tvrdý povrch, jako je například kámen nebo strom, nebo přirozeným opotřebováním. Postupujte podle návodu k použití a ošetřujte přístroj FishSpy a jeho příslušenství podle instrukcí, protože naše společnost nemůže přijmout zodpovědnost za náhodné nebo následné škody způsobené nesprávným použitím produktu FishSpy nebo jeho příslušenství.

Co mohu dělat, pokud při přehrávání záznamů nebo sledování živého obrazu dochází k rušení?

Nejprve zkontrolujte kvalitu wi-fi signálu. Zkontrolujte, že zařízení FishSpy plove na hladině. Zvyšte svou polohu a polohu mobilního zařízení co nejvýše je to možné.

Změna kanálů - Android nebo Apple (musí být provedeno přes prohlížeč, ne přes aplikaci)

Výchozí nastavení na vašem zařízení FishSpy je kanál 6 (k výběru máte kanály 1 až 11). Nicméně pokud máte ve svém okolí více zařízení FishSpy nebo jiných wi-fi zařízení a dochází k rušení obrazu, můžete zkusit změnit kanál. Ačkoliv je velmi nepravděpodobné, že budete muset kdy kanál změnit, v případě silného rušení signálu můžete zkusit přepnutí na kanál 1, 5, 7 nebo 11 a na konci dne jej zase přepnout na kanál 6.

  • Přejděte na nastavení a poté vyberte položku nastavení wi-fi.
  • Změňte kanál dle potřeby.
  • Stiskněte tlačítko použít, a poté postupujte podle pokynů na obrazovce.

Rychlost vyrovnávací paměti - IOS Apple

K rušení signálu a přeskakování záznamu může občas docházet při rybaření na hranici dosahu nebo při nedostatečném signálu wi-fi (což může být způsobeno rozbouřenou vodou atd.). Pro ideální prohlížení upravte rychlost vyrovnávací paměti; zvýšením rychlosti vyrovnávací paměti můžete před prohlížením videa stáhnout mnohem více videa na své zařízení. Tím dosáhnete plynulého, vysoce kvalitního obrazu, ale budete muset na zahájení přehrávání videa déle počkat.

  • Přejděte na položku nastavení a upravte posuvnou lištu vyrovnávací paměť.
  • Stiskněte tlačítko použít změny.