ZÍSKEJTE ZE SVÉ KAMERY FISHSPY TO NEJLEPŠÍ

Vhodná pro kalné vody Prohlížení záběrů Dosah bezdrátového připojení kamery FishSpy Zabraňte ztrátě své kamery FishSpy

Vhodná pro kalné vody

Začněte nahrávat, když je kamera FishSpy na hladině

Spusťte kameru FishSpy do vody

Čím je kamera FishSpy blíže ke dnu, tím čistší budou záběry

Vytáhněte kameru FishSpy na hladinu – převeďte videozáznam do svého zařízení

Kamera FishSpy používá vysoce kvalitní objektiv a snímač pro nízkou intenzitu světla, které vám umožní vidět mnohem víc, než byste mohli pouhým okem.

Na vaši schopnost vidět detaily bude mít vliv světlo a hloubka, takže v případě, že je voda velmi kalná nebo zabarvená, lze kameru FishSpy ponořit až na dno a získat tak jasnější představu o vaší návnadě nebo dně jezera. Jakmile se kamera FishSpy vrátí na hladinu, můžete si videozáznam přehrát vzdáleně na svém telefonu nebo tabletu.

Prohlížení záběrů

Začněte nahrávat, když je kamera FishSpy na hladině

Spusťte kameru FishSpy do vody

Čím je kamera FishSpy blíže ke dnu, tím čistší budou záběry

Vytáhněte kameru FishSpy na hladinu – převeďte videozáznam do svého zařízení

Opětovné navázání spojení

Po ponoření kamery nebo překročení dosahu jejího bezdrátového připojení může být nutné, aby se kamera FishSpy znovu připojila k vašemu zařízení. Zkontrolujte nejprve váš prohlížeč a klepněte na ikonu pro obnovení. Pokud se obraz neobjeví, pak se síť Wi-Fi odpojila.

Síť Wi-Fi by se měla připojit znovu automaticky, můžete to ale také udělat tím, že ji připojíte pomocí volby „Připojit“. Vraťte se do svého prohlížeče a videozáznam se znovu objeví. Pokud se z nějakého důvodu nemůžete připojit, přineste jednoduše kameru FishSpy blíže ke svému zařízení.

Jak si mohu přehrát videozáznam, který byl nahrán na dně jezera?

Ponořte kameru FishSpy pomocí odvíjení na dno jezera, nahrajte videozáznam, poté nechte kameru FishSpy vyplavat zpět na hladinu. Jakmile je kamera FishSpy na hladině, budete se moci znovu připojit ke kameře a pomocí funkce přehrávání si prohlédnout videozáznam.

Dosah bezdrátového připojení kamery FishSpy

Kamera FishSpy bude nahrávat videozáznam v libovolném dosahu a bude přenášet živý obraz u zařízení Android až na vzdálenost 100 m a u zařízení iOS až na vzdálenost 60 m. Maximální dosah závisí na kvalitě Wi‑Fi připojení vaší kamery FishSpy. U zařízení iOS nabízíme pouzdra rozšiřující dosah, která zvyšují dosah z 60 m až na 100 m.

Chcete-li kameru FishSpy umístit ve vodě výše, uvolněte nejprve šňůru z navijáku. Pokud nebude zvýšení kamery FishSpy dostatečné, nebo pokud rybaříte v zarostlé vodě nebo ve vzdálenostech větších než 30 m, pak nasaďte pěnový kroužek dodávaný s kamerou. Dosah dále zvýšíte držením zařízení ve výšce hrudníku nebo ještě výše.

Kamera FishSpy vytváří svůj vlastní Wi‑Fi signál, který přijímá vaše mobilní zařízení.

PŘI POUŽÍVÁNÍ KAMERY FISHSPY NEPOTŘEBUJETE MÍT NA SVÉM TELEFONU SIGNÁL NEBO PŘÍSTUP K INTERNETU.

Zabraňte ztrátě své kamery FishSpy

Kamera FishSpy je připojena přesně stejným způsobem, jako byste připojili bójkový splávek.

Kamera FishSpy je dodávána s jedním zavěšením pro olůvko. Pro hlavní připojení doporučujeme použít pletenou šňůru s nosností minimálně 50 liber ve spojení se zavěšením FishSpy pro vaše olůvko.

Upozorňujeme, že zavěšení FishSpy pro olůvko bylo navrženo a vyrobeno tak, aby se přetrhlo vždy dříve, než hlavní připojení s nosností 50 liber. Při házení kamery FishSpy se vždy ujistěte, že používáte své zavěšení pro olůvko.

V nepravděpodobném případě, že se kamera FishSpy oddělí z vaší šňůry, se nebojte – kamera plave, takže nic není ztraceno.

avoid losing your FishSpy